E-mail:

Lösenord:

Glömt lösenord?
IT-Auktion AB Header

IT-Auktion Nordic AB

Budklockan är nu ca 07:21:03 den 26/11 2020.
Auktionen avslutas ca: 14:00 den 30/11 2020

Skärmar - Utförsäljning

83303 Samsung - SyncMaster 2443

Samsung - SyncMaster 2443

Reservationspris: 1 kr
Produkt: Skärm
Beskrivning:
Skärmstorlek: 24"
Upplösning: 1920 x 1200
Paneltyp : TN
Bildformat: 16:10
Bakgrundsbelysning: CCFL
Svarstid: 5 ms
Kontrastförhållande (statisk): 1000 :1
Anslutningar: DVI, RGB

Anmärkning:
Tydlig repa i mitten till vänster
Pixelrand flimmrar uppe till höger
Flimmer på skärmen

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 229 kr.

Pris

Budgivare

83699 Samsung - S24C650

Samsung - S24C650

Reservationspris: 1 kr
Produkt: Skärm
Beskrivning:
24" TFT-skärm.
Ansltunung: HDMI, DisplayPort och VGA
Samtliga tillbehör saknas.

Anmärkning:
Två stora tydliga repor mitt på skärmen.

Pris

1 kr

Budgivare

Walkover

83169 Samsung - SyncMaster 213T

Samsung - SyncMaster 213T

Reservationspris: 1 kr
Produkt: Skärm
Beskrivning:
21" TFT-skärm.
Samtliga tillbehör saknas.
Ej funktionstestad, skador kan förekomma.

Övrigt: Begagnad, ej funktionstestad. Frakt 229 kr.

Pris

Budgivare

83651 HP - LE2201w

HP - LE2201w

Reservationspris: 1 kr
Produkt: Skärm
Beskrivning:
21" TFT-skärm.
Samtliga tillbehör saknas.

Repa upp till höger

Pris

Budgivare

83655 Dell - 2007FPb

Dell - 2007FPb

Reservationspris: 1 kr
Produkt: Skärm
Beskrivning:
20" TFT-skärm.
Samtliga tillbehör saknas.
Synliga repor.
Skärmfot saknas.

Pris

Budgivare

Populära auktioner

Deltaco - HDMI-1200

Senaste bud: 150 kr

Apple - MacBook 13 (Late 2008)

Senaste bud: 100 kr

Kingston - HyperX Cloud II

Senaste bud: 84 kr

Samsung - S27A950D

Senaste bud: 650 kr

Apple - iPhone 5S 16GB Rymdgrå

Senaste bud: 251 kr

Seagate - Desktop SSHD

Senaste bud: 350 kr

Igel - M340C

Senaste bud: 35 kr

Dell - Latitude E7240

Senaste bud: 990 kr

Dell - Latitude E7240

Senaste bud: 1050 kr

t.ex. modell eller märke

Söker du dator eller skärm? Titta in på nya ITA-Store, här kan du köpa produkter direkt.

Veckans tips på ITA-Store

Dell Optiplex 790
Endast 995 kr

Öppettider

Mån-Tor 08:30-17:00
Fredag 08:30-15:00
Lör-Sön Stängt
Lunchstängt 11:30-12:15