E-mail:

Lösenord:

Glömt lösenord?
IT-Auktion AB Header

IT-Auktion Nordic AB

Budklockan är nu ca 01:28:09 den 05/03 2021.
Auktionen avslutas ca: 14:00 den 08/03 2021

Skärmar - Utförsäljning

84030 Samsung - SyncMaster 2243

Samsung - SyncMaster 2243

Reservationspris: 50 kr
Produkt: Skärm
Beskrivning:
22" Wide TFT-Skärm
Paneltyp: TN
Bildformat: 16:9
Skärmupplösning: 1680 x 1050
Svarstid: 5 ms
Anslutningar: VGA & DVI
Kontrast ratio: 1000:1

Anmärkning:
Stora repor mitt på skärmen

Övrigt: Begagnad, funktionstestad. Frakt 229 kr.

Pris

Budgivare

83169 Samsung - SyncMaster 213T

Samsung - SyncMaster 213T

Reservationspris: 1 kr
Produkt: Skärm
Beskrivning:
21" TFT-skärm.
Samtliga tillbehör saknas.
Ej funktionstestad, skador kan förekomma.

Övrigt: Begagnad, ej funktionstestad. Frakt 229 kr.

Pris

Budgivare

83655 Dell - 2007FPb

Dell - 2007FPb

Reservationspris: 1 kr
Produkt: Skärm
Beskrivning:
20" TFT-skärm.
Samtliga tillbehör saknas.
Synliga repor.
Skärmfot saknas.

Pris

Budgivare

Populära auktioner

Apple - iPhone 5 16GB Svart

Senaste bud: 21 kr

Dell - UP2516Dt

Senaste bud: 500 kr

Dell - Optiplex 7010 (Desktop)

Senaste bud: 100 kr

Chief - Large FUSION ( LSA1U)

Senaste bud: 1 kr

HP - USB-C Travel Dock

Senaste bud: 50 kr

Steelseries - Rival 310

Senaste bud: 101 kr

HP - EliteBook 8460p

Senaste bud: 800 kr

HP - ProDesk 490 G3 Mini tower

Senaste bud: 2000 kr

Apple - Magic Trackpad (A1339)

Senaste bud: 100 kr

t.ex. modell eller märke

Söker du dator eller skärm? Titta in på nya ITA-Store, här kan du köpa produkter direkt.

Veckans tips på ITA-Store

Dell Optiplex 9020
Endast 2495 kr

Öppettider

Mån-Tor 08:30-17:00
Fredag 08:30-15:00
Lör-Sön Stängt
Lunchstängt 11:30-12:15