E-mail:

Lösenord:



Glömt lösenord?
IT-Auktion AB Header

IT-Auktion Nordic AB

Förra veckan

Här ser du slutbuden från förra veckan.


Alias
Prodnr Fabrikat Produkt Modell Pris
Marasca 83087 Chief Väggfäste Large FUSION ( LSA1U) 1 kr
i94janny 83678 Creative Tillbehör Sound Blaster Play! 3 30 kr
rbh 83662 Canon Kamera/Videokamera HDR-PJ420VE 900 kr
i94janny 83450 Apple Tangentbord Wireless Keyboard (A1314) 301 kr
skogsmes3000 83391 Qpad Headset QH-90 100 kr
solsida 83629 Apple Mobiltelefon iPhone 7 32GB Svart 666 kr
Eniev 83673 HP Intel Core i5 2520M - 2,5GHz EliteBook 8460p 1000 kr
stocka 83458 Apple Adapter Mini DisplayPort till DVI (A1305) 1 kr
KentIvar 83676 Seagate Hårddisk Barracuda 300 kr
KentIvar 83475 WD Hårddiskar WD Black WD3003FZEX 300 kr
Bengtsson 83632 Apple Mobiltelefon iPhone 5S 16GB Rymdgrå 350 kr
gstuna 83668 Dell Intel Core 2 Duo - 1,6GHz Latitude E4200 251 kr
gstuna 83603 Dell Intel Core 2 Duo - 1,4GHz Latitude E4200 201 kr
Rudo 83681 QNAP NAS TS-809U 1400 kr
Elwood 82074 Lenovo Intel Xeon E5 1650 V4 - 3,6GHz ThinkStation P510 (30B4) 6000 kr
gstuna 83601 Dell Intel Core 2 Duo - 2,4GHz Latitude E6400 201 kr
grodan76 83023 Panasonic Skärm TH-42LF6W 1100 kr
grodan76 82783 Genelec Balanserare DI8A Active Balancer 1200 kr
grodan76 82910 Panasonic Skärm TH-42LF6W 1100 kr
Kalleanka 83529 Philips Skärm 46PFL7605H/12 850 kr
wega 83631 Apple Mobiltelefon iPhone 7 32GB Svart 1000 kr
Kalleanka 83679 Dell Skärm U2415b 300 kr
Kalleanka 83467 Panasonic Skärm TH-55LF6W 1600 kr
Kalleanka 83117 Dell Skärm U2413f 150 kr
YNym46 83314 Dell Intel Core i5 4300U - 1,9GHz Latitude E7240 1600 kr
LC01 83659 Dell Intel Xeon E5 2680 V3 - 2,5GHz Precision T7810 8000 kr
Arcidosis 83565 Dell Skärm P2314Tt 494 kr
Arcidosis 83512 Logitech Headset Dual H820e 257 kr
JanneS1964 83525 Q-pad Hörlurar QH-90 50 kr
JanneS1964 83633 Kingston Headset HyperX Cloud II 150 kr
imie cory 83663 Dell Intel Core i5 M560 - 2,67GHz Latitude E4310 550 kr
Balador 83654 Lenovo Intel Xeon E5 1650 V4 - 3,6GHz ThinkStation P510 (30B4) 7600 kr
imie cory 83664 Dell Intel Core i5 M540 - 2,53GHz Latitude E4310 400 kr
Balador 83554 Creative Tillbehör Sound Blaster Play! 3 1 kr
imie cory 83665 Dell Bärbar Latitude E6400 -D 51 kr
imie cory 83666 Dell Intel Core 2 Duo - 2,93GHz Latitude E6400 -D 51 kr
imie cory 83667 Dell Intel Core i5 M540 - 2,53GHz Latitude E4310 351 kr
imie cory 83669 HP Intel Core i5 M540 - 2,53GHz EliteBook 8440p 500 kr
imie cory 83670 HP Intel Core i5 M540 - 2,53GHz EliteBook 8440p 400 kr
imie cory 83671 HP Intel Core i5 M540 - 2,53GHz EliteBook 8440p 351 kr
imie cory 83672 HP Intel Core i5 M540 - 2,53GHz EliteBook 8440p 351 kr
imie cory 83531 Samsung Skärm UE43KS7505U -D 1 kr
imie cory 83657 NEC Skärm MultiSync LCD 2490WUXi2 51 kr
imie cory 83438 HP AMD Phenom II N620 Dual Core - 2,8GHz ProBook 6455b -D 151 kr
imie cory 83437 HP AMD Phenom II N620 Dual Core - 2,8GHz ProBook 6455b -D 151 kr
imie cory 83705 Samsung Skärm SyncMaster B2240 51 kr
imie cory 83606 Lenovo Intel Core 2 Duo - 2,53GHz ThinkPad T400s (2815-3TG) 200 kr
imie cory 83599 Dell Intel Core i5 3320M - 2,6GHz Latitude E6230 600 kr
imie cory 83600 Dell Intel Core i5 2520M - 2,5GHz Latitude E6320 601 kr
imie cory 83602 Dell Intel Core 2 Duo - 2,53GHz Latitude E4300 151 kr
imie cory 83587 Dell Intel Core i5 3320M - 2,6GHz Latitude E6230 651 kr
imie cory 83584 Dell Intel Core i7 3520M - 2,9GHz Latitude E6230 700 kr
imie cory 83585 Dell Intel Core i5 3340M - 2,7GHz Latitude E6230 -D 151 kr
imie cory 83595 Apple Intel Core i5 2415M - 2,3GHz MacBook Pro 13 (Early 2011) 1200 kr
imie cory 79892 Avaya IP-Telefoni IP Office IP500 V2 200 kr
imie cory 83630 Apple Mobiltelefon iPhone 6 16GB Rymdgrå 200 kr
lasbro 83701 Dell Skärm P2310Hc 200 kr

Populära auktioner

HP - Workstation Z600

Senaste bud: 51 kr

Custom - Configuration

Senaste bud: 1 kr

Samsung - S27A950D

Senaste bud: 650 kr

HP - Workstation Z400

Senaste bud: 5 kr

HP - Workstation Z1

Senaste bud: 165 kr

Samsung - S24C650

Senaste bud: 1 kr

Dell - Latitude E7240

Senaste bud: 1050 kr

Deltaco - HDMI-1200

Senaste bud: 150 kr

Kingston - HyperX Cloud II

Senaste bud: 84 kr

Dell - XPS 13 L322X

Senaste bud: 400 kr


t.ex. modell eller märke

Söker du dator eller skärm? Titta in på nya ITA-Store, här kan du köpa produkter direkt.

Veckans tips på ITA-Store

Dell Optiplex 790
Endast 995 kr

Öppettider

Mån-Tor 08:30-17:00
Fredag 08:30-15:00
Lör-Sön Stängt
Lunchstängt 11:30-12:15